Dette er en sĂŚsonvare, som desvĂŚrre ikke kommer pĂĽ lager igen.
MPN: 8-115-19-79
Udforsk vores hybrid sports- og badetøj â skabt til varme sommerdage ved vandet.
Hos JBS of Denmark vĂŚlger vi materialer med omhu, sĂĽ de bĂĽde giver maksimal komfort og høj ydeevne â og polyamid er en af de vigtigste fibre i vores hybridkollektion af sports- og badetøj. Polyamid er kendt for sin utrolige holdbarhed, blødhed og lette følelse, hvilket gør det til den perfekte balance mellem funktionalitet og luksus.
Med en blanding af 65% polyamid og 30% genanvendt polyamid, sammen med 5% elastan, sikrer vi, at du oplever en naturlig lethed og fleksibilitet i din pĂĽklĂŚdning. En af de største fordele? Denne kombination er skabt til bevĂŚgelse. Med en glat og sømløs følelse mod huden tilpasser polyamid sig kroppen perfekt og giver en støttende pasform, der bliver siddende, hvor den skal â ideel til badetøj og tøj til let aktivitet, der skal kunne strĂŚkke sig og følge dine bevĂŚgelser. Dertil er materialet hurtigtørrende og svedtransporterende, sĂĽ du forbliver kølig og tør, hvad enten du er pĂĽ farten, ved stranden eller nyder en lun sommerdag.
Denne bikini stroptop, er designet til at følge dine bevĂŚgelser uden at stramme eller genere, og den diskrete, elegante stil understøtter din naturlige form uden at gĂĽ pĂĽ kompromis med komforten. BemĂŚrk at der er tre forskellige mulighed for at binde den pĂĽ rykken â i nakken, pĂĽ kryds eller som en almindelig top. Du bestemmer.
Omsorg for miljøet er ogsü kernen i vores designproces, hvilket reflekteres i valget af materialer.
God kvalitet og hurtig levering đ
- Laila W.God kvalitet og hurtig levering đ
-Laila W.super dejligt og luftigt, samtidig med at have følelsen af at det formskaber min overkrop
-Lone B.LÌkkert materiale og dejligt at have pü. Havde dog hübet pü at selve materialet og mere som badetøj-stof, sü det tørrer hurtigere
-Gitte B.














